Tunel pod Ursynowem otwarty

Dobiegła końca budowa tunelu w ciągu południowej obwodnicy Warszawy. Ma on ponad dwa kilometry długości i jest największym obiektem drogowym w Warszawie wykonany w technologii ścian szczelinowych i najdłuższym tego typu tunelem w Polsce.

To jeden z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych fragmentów dróg w całym kraju.
Znacznie poprawi on komfort życia w tej części Warszawy, zmniejszając ruch lokalny, a także ułatwi omijanie zakorkowanych ulic.

Remontowa Lighting Technologies dostarczała oprawy świetlne do tego projektu.

Wykorzystane zostały oprawy:

 

Zastosowane oprawy LED elimują tzw. zjawisko stroboskopu, czyli występowania naprzemiennie powierzchni oświetlonych oraz nieoświetlonych. Bezawaryjność i brak częstych wymian opraw jak w przypadku tradycyjnych źródeł światła również jest dużą wartością dodaną.

Modernizacja oświetlenia w tunelach w Warszawie była dla nas istotna z kilku powodów. Przede wszystkim zastosowanie jednych z najbardziej efektywnych opraw na rynku, pozwoliło znacząco obniżyć koszty energii elektrycznej. Kolejnym ważnym aspektem jest poprawa bezpieczeństwa podróżujących. Jako producent oświetlenia, staramy się, aby wszystkie zastosowane przez nas rozwiązania wpływały pozytywnie na środowisko.

galeria_rlt
galeria_rlt

Informujemy, że w dniu 02.01.2024 nasza firma jest nieczynna. Prosimy o kontakt w środę.

Kindly inform that we are closed on January 2nd . Please contact us on Wednesday.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1.05-3.05.2024 nasza firma jest nieczynna. Prosimy o kontakt w poniedziałek.

 

Kindly inform that on 1.05-3.05.2024 we have national holiday. Please contact us on Monday.