O nas

Remontowa Lighting Technologies S.A.

Remontowa Lighting Technologies SA to gdański producent oświetlenia przemysłowego, wcześniej znany pod nazwą Polam-Rem (marka Polam-Rem istnieje na rynku od roku 1992 – lecz doświadczenie w produkcji opraw w zakładzie sięga roku 1955 ). Spółka należy do grupy Remontowa Holding S.A, skupiającej firmy z branży stoczniowej.

Produkcja opraw obejmuje głównie produkty przystosowane do trudnych warunków pracy, między innymi do stref zagrożonych wybuchem, wysokich i niskich temperatur otoczenia, środowisk agresywnych chemicznie, oprawy morskie – do oświetlania statków, infrastruktury stoczniowo-portowej a także dla przemysłu offshore.

Mocną stroną firmy jest fakt, że posiada pełną możliwość modyfikacji oferty dzięki koncentracji procesu produkcji, który zaczyna się i kończy pod jednym adresem w Gdańsku.

Staramy się aby  oferta była kompleksowa i wyczerpywała potrzeby naszych odbiorców. W przypadku, gdy wymagania rosną realizujemy projekty  „szyte na miarę”.

Nasza propozycja jest w pełni modyfikowalna i trudne rozwiązania nie są dla nas problemem. Przedstawiciel Handlowy odpowie na Państwa wszystkie pytania.


Produkty oferujemy wg. przeznaczenia:

OPRAWY PRZECIWWYBUCHOWE ORAZ OSPRZĘT PRZECIWWWYBUCHOWY

Oprawy w wytrzymałych obudowach ze stali lub z tworzyw sztucznych.
Gniazda, wtyki, puszki rozgałęźne, łączniki, dławnice.

OPRAWY PRZEMYSŁOWE

Oprawy dla przemysłu – odporne na duże zapylenia i na wnikanie wody, odporne na wysoką i niską temperaturę, odporne na środowisko agresywne chemicznie.
Naświetlacze do dużych przestrzeni o wysokiej wytrzymałości obudowy.
Specjalne wykonania dla nietypowych / skrajnych warunków pracy.

 OPRAWY TUNELOWE

Profesjonalne oprawy do oświetlania tuneli, w tym również oświetlenie ewakuacyjne i informacyjne.

 OPRAWY MORSKIE

Naświetlacze do oświetlania pokładów i ładowni.
Oprawy szczelne do oświetlania pokładów, maszynowni i pomieszczeń gospodarczych.
Oprawy do oświetlania kabin, korytarzy, sterówek, kuchni, chłodni na statkach oraz sklepów i pomieszczeń rozrywkowych na promach.


Typowe zastosowanie produktu

Nasze oprawy oświetleniowe mają zastosowanie tam, gdzie wytrzymałość i wykorzystanie warunków źródła światła to priorytet. Przez ponad 30 lat  istnienia na rynku oświetlenia przemysłowego zdobyliśmy uznanie niezliczonej ilości odbiorców.  Nasze produkty znajdziesz w:

Obiektach o trudnych warunkach pracy – elektrownie, elektrociepłownie, huty, kopalnie, oczyszczalnie, zakłady petrochemiczne, chemiczne, przeładownie materiałów sypkich i inny przemysł ciężki.

Zakładach produkcyjnych każdej branży wytwórczej – spożywczej, pojazdowej, maszynowej, odzieżowej, militarnej, drewnianej,  itp.

Przestrzeniach otwartych – place manewrowe, składowiska, drogi dojazdowe itp.

Obiektach sportowych i użyteczności publicznej – szpitale, szkoły, urzędy, boiska, place zabaw, hale sportowe, tunele drogowe, przejścia, wiaty, przystanki, ulice.

Jednostkach pływających i infrastrukturze portowo – stoczniowej: statki, platformy wydobywcze, pływające rafinerie, barki, oświetlenie doków, placów składowych, hal produkcyjnych, systemy oświetlenia przenośnego.


Polityka handlowa

Wiemy, jak wymagającym zadaniem jest prawidłowe oświetlenie obiektu w sposób zgodny z normami, efektywny i ekonomicznie opłacalny. Po pierwsze – oferujemy oprawy oświetleniowe zbudowane tak, aby zapewniły Państwu wieloletnią, bezawaryjną pracę. Po drugie – wspieramy klienta na każdym etapie jego decyzji odnośnie doboru oświetlenia. Dlatego powołaliśmy zespół specjalistów, który wspiera klienta/inwestora od projektu po realizację. Więcej szczegółów w dziale „Strefa Projektanta” .

 

Z poważaniem

Zespół Remontowa Lighting Technologies SA

Informujemy, że w dniu 02.01.2024 nasza firma jest nieczynna. Prosimy o kontakt w środę.

Kindly inform that we are closed on January 2nd . Please contact us on Wednesday.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1.05-3.05.2024 nasza firma jest nieczynna. Prosimy o kontakt w poniedziałek.

 

Kindly inform that on 1.05-3.05.2024 we have national holiday. Please contact us on Monday.