Kariera

Wybierz pracę, którą polubisz!

Remontowa Lighting Technologies SA (dawniej Polam-Rem)

Remontowa Lighting Technologies SA to gdański producent oświetlenia przemysłowego, wcześniej znany pod nazwą Polam-Rem (marka Polam-Rem istnieje na rynku od roku 1992 – lecz doświadczenie w produkcji opraw w zakładzie sięga roku 1955).

 

Spółka należy do grupy Remontowa Holding S.A, skupiającej firmy z branży stoczniowej.

 

Produkcja opraw obejmuje głównie produkty przystosowane do trudnych warunków pracy, między innymi do stref zagrożonych wybuchem, wysokich i niskich temperatur otoczenia, środowisk agresywnych chemicznie, oprawy morskie – do oświetlania statków, infrastruktury stoczniowo-portowej a także dla przemysłu offshore.

 

Mocną stroną firmy jest fakt, że posiada pełną możliwość modyfikacji oferty dzięki koncentracji procesu produkcji, który zaczyna się i kończy pod jednym adresem w Gdańsku.

Każdego dnia podejmujemy wyzwania i odkrywamy nowe możliwości, a nasze doświadczenie i pasja przekładają się na najwyższą jakość światła.

Dlaczego właśnie my?

Umowa o pracę to podstawa

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Pozycję tą zapewnili nam klienci, którzy zaufali naszym produktom i usługom. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie mieli zaufania do kompetencji naszych pracowników. Aby tą pozycję utrzymać, zależy nam na kandydatach, którzy poważnie myślą o pracy i chcą się zaangażować. Nasze poważne podejście do pracowników wyraża się w oferowaniu zatrudnienia na umowę o pracę. To podstawa i zarazem istotny argument, w sytuacji, gdy na rynku pracy sporo jest innych form zatrudnienia, które nie są atrakcyjne dla pracowników.

Przyjazna atmosfera

Atmosfera w pracy coraz częściej jest argumentem, który przemawia na TAK lub na NIE, w procesie podejmowania decyzji o zatrudnieniu w danej firmie. U nas panuje atmosfera koleżeńska. Dzięki temu, osoby nowozatrudnione – czują, że mają wsparcie i że mogą liczyć na pomoc innych współpracowników. Łatwiej przejść proces adaptacji do nowego miejsca pracy, jeśli można liczyć na życzliwość ludzi, którzy tam pracują.

Prywatna opieka medyczna

Zapewniamy naszym pracownikom dostęp do prywatnej opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia pracowniczego.

Możliwośc rozwoju

Stwarzamy szansę zatrudnienia dla kandydatów, którzy nie mają doświadczenia w branży oświetleniowej, ale dysponują wiedzą i umiejętnościami, które będą potrzebne w realizacji zadań. Jeśli jesteś osobą, która planuje rozpocząć karierę, a wcześniej nie pracowała w tej branży – to zapraszamy do przesłania CV.

Zobacz aktualne oferty:

Przedstawiciel handlowy

zobacz ofertę

Monter/ka opraw oświetleniowych

zobacz ofertę

Konstruktor-Technolog

zobacz ofertę

Interesuje Cię praca w naszym zespole, a aktualne oferty nie pasują do Twoich planów zawodowych?

Prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@rlt.rh.pl

 

W przypadku pojawienia się nowych ofert pracy przeanalizujemy Twoje doświadczenie i być może umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną. Będziesz brany pod uwagę w pierwszej kolejności!

Szukasz możliwości odbycia stażu lub praktyki studenckiej?

Jeżeli chcesz:

  • sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę w praktyce,
  • uczyć się od najlepszych specjalistów w branży,
  • zwiększyć swoje szanse na przyszłą karierę zawodową.

 

Oferujemy praktyki/staże w następujących zespołach:

  • projektowanie,
  • testowanie,
  • badania i walidacja produktu,
  • zarządzanie jakością,
  • i innych – w zależności od potrzeb.

 

O programie:
Czas trwania praktyk: 2-6 tygodni.
Czas trwania stażu: 1-3 miesiące.
Rekrutacja prowadzona jest cały rok.

 

Istnieje możliwość odbycia praktyk/stażu zarówno w roku akademickim, jak i w czasie wakacji. W przypadku płatnej praktyki/stażu podpisujemy umowę zlecenie. Wystawiamy zaświadczenie potwierdzające ukończenie praktyki/stażu, a na życzenie także list referencyjny.

 

Jeśli zależy Ci na stażu czy praktykach, po których pozostaniesz z nami, wyślij swoje zgłoszenie na adres: staz@rlt.rh.pl

 

Udział w programie to nie tylko szansa na uzyskanie praktycznej wiedzy bezpośrednio od ekspertów Remontowa Lighting Technologies SA, lecz zwiększenie szans na stałe zatrudnienie w firmie. Absolwenci programu są bowiem zapraszani w pierwszej kolejności do udziału w procesach rekrutacji. Co ważne, współpraca z Remontowa Lighting Technologies SA, w ramach umowy o pracę jest możliwa także jeszcze przed zakończeniem nauki w szkole wyższej.

 

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam chęć odbycia stażu/praktyk na adres: staz@rlt.rh.pl

Kindly inform that on 31.10 and 01.11 we have a holiday. Please contact us on Wednesday.

Kindly inform that on 16.06 and 17.06 we have national holiday. Please contact us on Monday.