Targi Oświetleniowe 2023

Przestawiamy targowy rozkład jazdy na drugą połowę roku 2023.

Już w tym tygodniu w dniach 5-8 września nasz Manadżer ds. Eksportu Michał Zwierzyński oraz Szef Działu Handlu Małgorzata Płociniak pojawią się na targach Offshore Europe w Aberdeen.

W tym samym czasie w Kielcach można spotkać naszego Projektanta Tomasza Kozerę oraz Kierownika ds. Kluczowych Klientów Krzysztofa Cichosza na targach MSPO.

Kolejny tydzień września to intensywny czas na targach Energetab w Bielsku-Białej. W dniach 12-14 września znajdziecie nasze stoisko nr 20 w pawilonie Z. Zaprezentujemy nowości produktowe, będziemy dystrybuować nowy katalog oraz chętnie omówimy współpracę przy pysznej kawie. Na Energetabie spotkacie niemalże cały nasz Dział Handlowy oraz Dyrektora Logistyki Rafała Michalaka.

Październik stoi pod znakiem targów morskich. Jak co dwa lata spotykamy się na targach Baltexpo w Gdańsku. Tym razem wydarzenie odbędzie się w dniach 10-12 października. Na stoisku Remontowej Holding czekać będzie na Was Kierownik Rynku Morskiego Sandra Rosołek, a w poszczególnych dniach również Szef Działu Handlu oraz Manadżer ds. Exportu.

Kolejny przystanek to Istanbul. W dniach 12-14 października Michał Zwierzyński oraz Małgorzata Płociniak pojawią się na targach Expo Maritt.

W listopadzie natomiast nasza delegacja ląduje w Rotterdamie, gdzie w dniach  7-10.11. będzie dostępna na targach Europort.

 

Targi to dla nas wspaniały czas, gdzie możemy wymienić się doświadczeniami, zaprezentować produkty i rozwiązania, a także zobaczyć czym żyje rynek.
Jeśli chcecie spotkać się z naszymi Przedstawicielami zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Do zobaczenia na targach!

galeria_rlt
galeria_rlt
galeria_rlt
galeria_rlt
galeria_rlt
galeria_rlt

Informujemy, że w dniu 10.11.2023 nasza firma jest nieczynna. Prosimy o kontakt w poniedziałek.

Kindly inform that we are closed on November 10th . Please contact us on Monday.

Kindly inform that on 16.06 and 17.06 we have national holiday. Please contact us on Monday.