Kariera

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Pozostałe oferty:

Przedstawiciel Handlowy

Specjalista ds. Logistyki

Projektant Oświetlenia

Monter/ka opraw oświetleniowych

Konstruktor-Technolog

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska w przedsiębiorstwach lub jednostkach administracyjnych
  • Organizowanie i nadzorowanie działalności przedsiębiorstwa zgodnie z przepisami związanym z ochroną środowiska
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych z ochroną środowiska,
  • Sporządzanie raportów i przekazywanie informacji o stanie środowiska organom państwowym i samorządowym
  • Otwieranie zleceń z zamówień
  • Sprawdzanie na bieżąco dostępności towaru
  • Planowanie produkcji
  • Tworzenie raportów

Wymagania:

  • Znajomość wymagań prawa krajowego w zakresie ochrony środowiska
  • Sumienność, samodzielność, terminowość, odpowiedzialność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Opiekę medyczną.
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.
  • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie, lidera w swojej branży
  • Pracę w zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych na współpracę
  • Wymianę wiedzy i doświadczeń

Oferty pisemne (CV) prosimy przesyłać na adres:

kadry@rlt.rh.pl

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.2007 o ochronie danych osobowych prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Remontowa Lighting Technologies S.A. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.