Kariera

Operator maszyn

Pozostałe oferty:

Kontroler jakości

Monter/ka opraw oświetleniowych

Pracownik produkcyjny – obszar wytwarzania detali

Operator maszyn CNC/Prasy Krawędziowej

Magazynier

Konstruktor-Technolog

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • zdolności manualne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Zadania:

  • obsługa i przygotowanie urządzeń produkcyjnych,
  • zgłaszanie problemów występujących w trakcie pracy urządzeń,
  • realizowanie zleceń według wytycznych przełożonego,
  • przestrzeganie zasad BHP,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość awansu,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Pakiet socjalny.

Oferty pisemne (CV) prosimy przesyłać na adres: kadry@rlt.rh.pl

lub

REMONTOWA LIGHTING TECHNOLOGIES S.A.

80-958 GDAŃSK

UL. Na Ostrowiu 1

fax. + 48 58 520 74 29

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.2007 o ochronie danych osobowych prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Remontowa Lighting Technologies S.A. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.