Kariera

Magazynier

Pozostałe oferty:

Kontroler jakości

Operator maszyn

Monter/ka opraw oświetleniowych

Pracownik produkcyjny – obszar wytwarzania detali

Operator maszyn CNC/Prasy Krawędziowej

Magazynier

Konstruktor-Technolog

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów,
  • załadunek i rozładunek towarów na samochód,
  • kontrola ilościowa i jakościowa,
  • rozmieszczenie materiałów na magazynie,
  • generowanie dokumentów gospodarki materiałowej i przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji,
  • obsługa systemu ERP w zakresie gospodarki materiałowej,
  • kompletowanie materiałów do wydania dla Działów Produkcji,
  • przestrzeganie zapisów umowy o odpowiedzialności materialnej,
  • utrzymanie porządku w magazynie,
  • udział w inwentaryzacjach okresowych i rocznych,
  • dbałość o utrzymanie zgodności stanów informatycznych z fizycznymi,
  • dbanie o powierzone mienie.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. Zawodowego,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • praktycznej znajomości pakietów MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MSExcel,
  • mile widziana ale nie konieczna znajomość programów klasy ERP, praktyczne umiejętności obsługi modułów związanych z gospodarką magazynową,
  • skrupulatność oraz dokładność i elastyczność

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • umową o pracę,
  • pracę od „zaraz”

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@rlt.rh.pl

REMONTOWA LIGHTING TECHNOLOGIES S.A.

80-958 GDAŃSK

UL. Na Ostrowiu 1

fax. + 48 520 74 29

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.2007 o ochronie danych osobowych prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Remontowa Lighting Technologies S.A. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami