Powrót

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

W firmie Remontowa Lighting Technologies S.A. w celu poprawy funkcjonowania oraz sprostania wymogom odnośnie wyrobów jak i organizacji, wdrożony został System Zarządzania Jakością oparty na normach PN-EN ISO/IEC 80079-34:2011 (Atmosfery wybuchowe — Część 34: Zastosowanie systemów zarządzania jakością przy produkcji urządzeń) oraz PN-EN ISO 9001:2015 („System zarządzania jakością – wymagania” w zakresie: Projektowanie i produkcja elektrycznych opraw oświetleniowych, w tym opraw oświetleniowych budowy przeciwwybuchowej) wystawiony został przez Główny Instytut Górnictwa – GIG.

Potwierdzenie zgodności co do normy PN-EN ISO/IEC 80079-34:2011  wystawione zostało przez Główny Instytut Górnictwa – GIG.

Wdrożony System Zarządzania oparty na powyższych normach pozwala na zapewnienie wymogów jakościowych odnośnie organizacji oraz produktów, w tym produktów stosowanych w strefach szczególnie zagrożonych wybuchem. Coroczne audyty jednostki nadzorującej potwierdzają nieustającą zgodność w produkowaniu opraw i gwarantują najwyższą jakość naszych opraw oświetleniowych

Dokładamy wielu starań aby każda oprawa była naszą wizytówką. W przypadku pytań o System Zarządzania zachęcamy do kontaktu.

Paweł Wohlgemuth

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością

+48 58 520 74 71

Remontowa Lighting Technologies S.A. jest właścicielem marki